Školka v přírodě 2015

Tajemství zlaté vážky

Fotogalerie:

Vzkazy

>>>>>>>>>> Vzkaz č. 4 <<<<<<<<<<

Čtyřlístkovi | 04.06.2015

Dnes jsme za Zlatou vážkou vyrazili do Obřího dolu. Přesto, že jsme byli posilněni vynikajícími kuřecími řízky s rýží a ledovým salátem, Zlatou vážku jsme opět nenašli. Snad nám zítra konečně bude přát štěstí. V podvečer se konal důležitý (a nutno dodat značně vyhecovaný) fotbalový zápas Hoši versus Berušky. Zkuste hádat, jak utkání dopadlo. V těchto hodinách už je na chatě "klid a mír", děti téměř okamžitě usnuly po večerní diskotéce a sladké odměně za perfektně zvládnutý týden bez rodičů (ty tři slzičky, co upadly ani nestojí za řeč). Takže oznamujeme hledání pokladu Zlaté vážky v dopoledních hodinách a toužebně očekávaný návrat v odpoledních hodinách (15 - 15,30 hodin). Děkujeme za podporu a děti doma moooc pochvalte, byl to vážně super týden!

již zítra

Mára | 05.06.2015

Těšíme se mocmocmoc.Přejeme štastnou cestu domu.

>>>>>>>>>> Vzkaz č. 3 <<<<<<<<<<

Čtyřlístek | 03.06.2015

Dnešní sluníčkový den jsme strávili v okolí chaty. Nejprve jsme stavěli domečky pro kamarády Zlaté vážky v lese nad penzionem a pak jsme zažili dobrodružnou horskou bojovku. Po svačince k nám zavítal pan pošťák s pozdravy od rodičů a zbytek dne jsme věnovali testování okolních sportovních hřišť. Polední knedlíčky, svačinková bábovka s borůvkami i výtečné špagetky k večeři nám dodali sílu k napsání další stránky do našich deníčků a když jsme zjistili, že už se jen 2x vyspinkáme a pojedeme domů, krásně se nám usínalo.

Re: Vzkaz č. 3

Pozdrav pro Marečka | 04.06.2015

Marečku a všichni broučci ze Čtyřlísku, všechny vás moc zdravíme. Jsme rádi, že vám vyšlo takhle krásné sluníčkové počasí. Když vám každý den takhle na cestu svítí sluníčko, tak to Zlatou vážku už určitě brzo najdete. :-) Posíláme pusu.. .máma, taťka a Terezka

Re: Vzkaz č. 3

Martince a spol :) | 04.06.2015

Prajeme vám všetkým krásny zbytok pobytu a šťastnú cestu domov.
Martinko, už sa na Teba tešíme a posielame pusu ;)
mamina, táta a Vojtíšek

už se to blíží

pozdrav z Čihadel | 04.06.2015

ahoj děti, už se jenom jednou vyspíte a vrátíte se nám domů. Už se na Vás všichni moc těšíme. Je fajn, že vám svítilo sluníčko. Určitě jste pěkně opálení.
Zdravíme naší Vikču; určitě se jí tam moc líbí a nechce se jí domů, viď Vikčo?:-). Julče i nám s tatínkem se už stýská. Posíláme sladkou pusu a zítra se už nemůžeme dočkat! Tak si užij poslední horský den!. Mamča a spol.

Ahoj Joeyku

Joe | 04.06.2015

Mily kudrno, to myslime na tebe. Zadne Radio doma nevysila. Dnes jsme vecereli picu a vzpominali na tebe. Hezky si tam uzivej a privez nam poklady. Mamka, Ani, daddy a Fifi

Leonka

Kopecká | 04.06.2015

Pokojíček jsme nestihli vymalovat ,tak to budeme dělat broučku o víkendu. Už se na tebe moc těšíme a doufám, že posloucháš paní učitelky, aby ti nemuseli dát na prdelku

>>>>>>>>>> VZKAZ č. 2 <<<<<<<<<<

Čtyřlístkovi | 02.06.2015

Dnes jsme za svitu sluníčka vyrazili na Jelení louky. Tam totiž byla naposledy spatřena Zlatá vážka. Měli jsme to štěstí, že s námi šel ostřílený horský vůdce Jiří (jinak náš pan provozní) a tak jsme krom vodopádů shlédli i jezírka, lanovku, bobovou dráhu a horské pláně. Díky obětavému horskému vůdci jsme si zahráli i fotbálek, zachránili 2 utonulé školkové čepičky a prohlédli si v Zeleném potoce larvy chrostíků. Báječný den jsme završili francouzskými brambory s okurkovým salátem a pohádkou o zvířátkách, která se vydala na školku v přírodě. Zlatou vážku jsme dnes sice nezahlédli, ale zítra je také den - tak brou a chrrrr pšííí...

Pozdrav Otíkovi

Kovacsovi | 03.06.2015

Ahoj Otíčku,
doufáme, že si moc, moc užíváš školku v přírodě. Četli jsme, že chodíte na procházky. Snad najdete zlatou vážku. Mějte se tam krásně, poslouchej paní učitelky a už se na tebe moc těšíme.
Pusinky, mamka, taťka a Evička

Pro Aničku

Nýdrláci | 03.06.2015

Ahoj Ani, děkujeme za pozdrav s krásnym obrázkem. Moc se Ti povedl, hlavně ovečky. Jsme rádi, že se máte dobře a držíme palce při hledání Zlaté vážky. Moc se už na Tebe všichnni těšíme a hlavně na zážitky.Táta,Máma, Kubík a pozravují i babička a děda.

Vzkaz pro Leonku

Kopecká | 03.06.2015

Pó je ostříhaná a Květa má alergii na sluníčko :-( Rychard je v pořádku dostal se z toho . Pac a pusu Mamča.

>>>>>>>>>> VZKAZ č. 1 <<<<<<<<<<

Čtyřlístovi | 01.06.2015

Ahoj maminko a tatínku, dojeli jsme dobře, cesta byla dobrá i chata je dobrá a celé je to tady fakt dobý. V poledne i večer jsme se dobře najedli a také jsme se dobře prošli po horách. A po dobré pohádce jsme kolem 9 hodiny všichni spokojeně usnuli ve svých postýlkách (a už se těšíme na další dobrý den).

Re: Vzkaz č. 1

Ahój | 02.06.2015

Ahoja školko, tak to je dobře, že se máte dobře :o)
Přejeme dobré počasí a spoustu dobré nálady :o)
Domíškovi posíláme velkou pusu !!! M+T+D

Re: Vzkaz č. 1

Vocáskovi | 02.06.2015

To je prima, že si to užíváte. Přejeme ať je krásné počasí a ať ten poklad najdete!
Márkétku moc zdravíme!!!
Vocásci

Nikolce a jejim kamarádkám

Pomšárovi | 02.06.2015

Ahoj Nikolko,
moc na tebe vzpomínáme a přejeme tobě a všem ostatním, abyste si to hezky užili
babička a děda Pomšárovi

Pozdravení

Soumaři | 02.06.2015

Milé paní učitelky a milé děti,
přejeme Vám všem další krásný den v horách. A hezké zážitky při hledání pokladu Zlaté vážky :-)
Posíláme pusu Majdě
táta a máma

Pozdrav

Kazdovi | 02.06.2015

Milé paní učitelky, holčičky a kluci! Jsme rádi, že jste v pořádku dorazili a doufáme, že všechno je více než "dobrý". Užívejte si krásy hor - čerstvého vzduchu, voňavých lesů a dlouhých procházek.
Na závěr posíláme jednu velkou extra pusu naší Valince!!!
Máma, táta a Kamilka.

Zdravíme!

Hodycovi | 02.06.2015

Moc vás zdravíme a doufáme, že si užíváte pěkného počasí, stejně jako my doma. Julince posíláme pusinku od maminky, od tatínka, od Helenky a od Filípka :-).
Hodycovi

Pozdrav

Srpík | 02.06.2015

Ahoj velké berušky a hlavně malí broučci!Užívejte si dobry počásko(jako my),dobrý jídlo,dobrou chatu,dobrý pohádky před spaním a vůbec všechno....My si taky užíváme.....:-)
Přejem dětem další výborné a krásné dny s prima beruškama.
Márovi pusu!Paaaaaa.

Záznamy: 1 - 20 ze 23
1 | 2 >>