Školka v přírodě 2016

Vzkazy: Školka v přírodě 2016

>>>> Kouřové signály č. 4 <<<<

Indiáni z Pece | 02.06.2016

Čtvrtek jsme využili ke sportovním hrátkám na okolních hřištích a vysloužili si tak další ozdobu do našich čelenek. Během odpoledního výletu jsme náhodou narazili na obří židli, horské louky plné hořců, larvy chrostíků v potůčku, bobovou a lanovou dráhu, dětskou naučnou stezku národním parkem ... kdo si to má všechno pamatovat (ještě, že si vedeme indiánské deníčky, do kterých si vše zaznamenáváme). V podvečer jsme si zařádili na indiánské diskotéce a pak následoval úklid našeho vigvamu a příprava na zítřejší hledání pokladu a přesun do jiných lovišť. Tamtamy hlásí, že odjezd malých indiánů je na zítra naplánován na 13 hodinu a tudíž nás v rodné osadě očekávejte mezi 15 - 16 hodinou. Všichni se na Vás už móóóóóc těšíme :-)

Re: Kouřové signály č. 4

Stránští | 03.06.2016

Děkujeme náčelnicím za skvělý program, který pro naše malé indiány připravily a těšíme se na váš návrat. Tak šťastnou cestu!

Sestakovi | 02.06.2016

Děkujeme za překrásné fotečky.Přejeme klidnou poslední noc.Už se na Vás moooc těšíme.

Návrat

Kotvasova | 02.06.2016

Dobré poledne,zítra bude Petu Kotvase vyzvedávat jeho teta sl.Kafkova.Děkuji a přeji příjemný zbytek pobytu.

Kaplanovi | 02.06.2016

Dobré ráno milé dětičky a paní učitelky, indiánský pobyt se Vám pomalu blíží ke konci, ještě jednou se vyspinkáte a přijedete domů. Přejeme stále dobrou náladu a v rámci možností i dobré počasí.

>>>> Kouřové signály č. 3 <<<<

Indiáni z Pece | 01.06.2016

Dnešní den byl celý indiánský. Dopoledne malí indiáni běhali po prérii a lovili divou zvěř, odpoledne pak zvládli postavit nová tee-pee, vyrobit si indiánské oblečení, pomalovat obličeje slavnostními barvami a tancem a zmrzlinovým pohárem oslavit svůj svátek. Počasí na stupni jedna, jídlo na stupni jedna, statečnost a odvaha malých indiánů na stupni jedna s hvězdičkou :-)

Kučerovi | 01.06.2016

Ať Vám na den dětí, slunce krásně svítí.

>>>> Kouřové signály č. 2 <<<<

Indiáni z Pece | 31.05.2016

Dnes došlo na první slzičky i první dešťové kapičky, ale jak rychle přišly, tak rychle zase odešly. Stateční indiáni vše zvládli s přehledem, nacvičili válečný pokřik a vyrazili do Údolí Obrů. Poslali pac a pusu domů, doplnili další brko do čelenky a velkou radost jim udělal pošťák, který přinesl první pozdrav z domova. Po výborném rizotu a pohádce zavládl ve vigvamu klid a mír :-)

Pozdravy

Marešovi | 31.05.2016

Užívejte krásnou přírodu bez ohledu na počasí a mějte stále dobrou náladu. Pusu Adélce od Ondráška, mámy a táty.

Šestákovi | 31.05.2016

Dobré ráno,zdravíme všechny odvážné indiány a jejich náčelnice.Přejeme co nejlepší počasí a spoustu báječných zážitků.

Pitovi | 31.05.2016

Zdravíme do indiánské osady všechny statečné indiánky a indiány! Držíme palce, ať vás sluníčko a dobrá nálada neopustí.Posíláme pozdrav a pusinky Aničce Dvoř. Babí, děda a Elíšek.

>>>> Kouřové signály č. 1 <<<<

Indiáni z Pece | 30.05.2016

Zdravíme všechny bledé tváře a vzkazujeme do Lysé, že do vigvamu jsme dorazili krátce před polednem. Přivítalo nás sluníčko a guláš s knedlíkem. Po vydatném obědě jsme vyrazili na indiánskou stezku odvahy, kterou všichni zvládli na jedničku a vysloužili si tak první péro do indiánské čelenky. Po zapečených těstovinách a pohádce malí indiáni spokojeně usnuli ve svých tee-pee :-)

Re: Kouřové signály č. 1

Vackovi | 31.05.2016

Posíláme hodně srdečných pozdravů do údolí statečných indiánů a jejich náčelníků a doufáme, že vás voda neodnesla do jiného údolí a sluníčko se na vás stále směje.

Záznamy: 1 - 13 ze 13