Školka v přírodě 2017

Vzkazy: Školka v přírodě 2017

Vzkaz č.4

Čtyřlístek na cestách | 01.06.2017

Dnes jsme si zasoutěžili a zaběhali při Bobíkově stezce odvahy, oslavili Den dětí zmrzkou v cukrárně, předvedli se celému městu v našich nových tričkách a konečně se dočkali pyžamového večírku.
Kufry jsou sbalené, děti se na vás moc těší, tak už zbývá jen najít vytoužený poklad a zamávat Penzionu Pod lesem. Čekejte nás zítra mezi 15,00 - 16,00 hodinou.
Děti byly zlaté a příjemný týden v přírodě utekl jako voda.

Den dětí

Bláhovi | 01.06.2017

MILÉ DĚTI, DNES JE JENOM A JENOM VÁŠ DEN!

URČITĚ JSTE SI HO NA ŠKOLCE V PŘÍRODĚ MOC UŽILY :)

MÁME VÁS RÁDI!

MÁMY A TÁTOVÉ

Vzkaz č.3

Čtyřlístek na cestách | 31.05.2017

Fifinka se ráda parádí a o své oblečení se umí i postarat. Chtěli jsme být jako ona, proto jsme si nazdobili trička.
Další úkol který nám Fifinka dala - jsme splnili v lese za chatou - postavili jsme domečky pro lesní skřítky.
K večeru jsme si zahráli na zahradníky a vysadili za chatou čtyřlístkový strom.
Moc se nám povedlo všechny úkoly splnit, proto nás čekala sladká odměna.

Vzkaz č.2

Čtyřlístek na cestách | 30.05.2017

Dnes nám úkol vymýšlel - tenký jako nitka a rychlý jako vítr - zajíc Pinďa.
On sám nejraději běhá z kopce do kopce, hopká přes překážky, šplhá po kládách a skáče přes švihadlo. Tak jsme to zkusili jako on a vysloužili si tak do deníčku další čtyřlístek. Krom toho jsme se konečně z dálky pozdravili s nejvyšší horou Čech Sněžkou. Zamávali jsme lanovce, objevili obří židli, kde jinde než v Obřím dole a žasli nad sněhovými pláněmi na vrcholcích nad Modrým potokem.

Re: Vzkaz č.2

Bláhovi | 30.05.2017

Ahoj děti, užijte si všechny úkoly od Vašich kreslených čtyřlístkových kamarádů. Buďte šikovné a nezlobte paní učitelky, ať si nerozhněváte Krakonoše ;) Esterko, doufám že jsi vedoucí skupiny, když máš tak poctivě natrénováno :))) Paaa

Re: Vzkaz č.2

Loulovi | 31.05.2017

Zdravime všechny děti a pani učitelky. Děkujeme za zprávy a malým i velkým turistům přejeme hodně sil a výdrže obzvlášť. A Deni, pozdravuj s dětmi Krakonoše, až ho potkáš...

Vzkaz č.1

Čtyřlístek na cestách | 29.05.2017

Cesta rychle uběhla a hory nás přivítaly krásným počasím.
Na chatě jsme zjistili, že týden před námi zde byla pohádková čtveřice - Myšpulín, Fifinka, Pinďa a Bobík, kteří se jmenují stejně jako my - Čtyřlístek. Naši kamarádi nám na tajemném místě ukryli poklad a hledat ho může jen ten, kdo získá za splněné úkoly a kamarádské chování 4 čtyřlístky. Na dnešek si úkol pro nás přichystal Myšpulín. Měli jsme přejít 3 kopce, 3 údolí a 3 potoky. Najít a určit 5 stromů, 5 rostlin, a 5 živočichů v okolí a vystopovat hřiště s koníky. Úkol jsme zvládli na jedničku a po výtečném rizotu již všichni odpočíváme ve svých postýlkách.

Záznamy: 1 - 7 ze 7