Školka v přírodě 2018

Zprávičky

Díky za dopis!

Vaněčkovi | 31.05.2018

Moc vás všechny zdravíme a děkujeme Barborce za krásný dopis!
I my se těšíme, ať to balení a cestování zvládnete v pohodě!

Děkujeme za dopis

Cerhovi | 31.05.2018

Zdravíme všechny do Krkonoš a děkujeme Majdě za krásný dopis. Přejeme dobrou cestu domů a už se na vás moc těšíme.

Kouzelný svět skřítků

>>>>>>>> Vzkaz č.4 | 31.05.2018

Krásné počasí nás provázelo i dnes, takže výlet na Jelení louky a k Liščímu potoku se skřítkem Pacičkou se vydařil.
Odpoledne jsme plnili náročné úkoly na Krakonošově stezce a pak vyzkoušeli vodu v místním potoce (byla super studená).
Blížící se Den dětí jsme oslavili zmrzlinou a noční diskotékou.
Zítra se na vás těšíme.
Čekejte nás mezi 15 - 16 hodinou.

pozdrav

Čermákovi | 31.05.2018

Děkujeme Elišce za krásný dopis,který došel právě dnes.Také bychom chtěli poděkovat paní učitelkám a paní ředitelce za péči o naše dítko a přejeme Vám všem šťastný návrat domů. Těšíme se na tebe Eli. Posíláme s tatínkem velkou pusu a paní učitelkám přejeme krásný zbytek večera.

Pozdrav z Lysé

Hlaváčkovi | 31.05.2018

Děkujeme Valince za dopis s obrázkem, dnes nám došel poštou. Už se na ní zítra moc těšíme. Mamka, taťka a velká sestřička Elinka

Pozdrav z Německa

Barča (Čermákovi) | 31.05.2018

Ahoj, skřítci z Německa vám také posílají spoustu pozdravů a hezké počasí do posledního dne. :)

Fiserovi | 31.05.2018

Moc zdravime vsechny ucastniky skolky v prirode, jsme radi, ze si deti uzivaji a hlavne, ze maji tak uzasne pani ucitelky.Uz se moc tesime, az nam ten nas skritek zitra v postylce bude vypravet, co vse zazil. Prejeme jeste hodne hezkych zazitku, zmrzliny, radovanek.... a stastnou cestu domu. Fiserovi

Kouzelný svět skřítků

>>>>>>>> Vzkaz č.3 | 30.05.2018

Pro dnešek jsme měli za úkol opravit v lese domečky skřítkům. Rádi jsme pomohli a skřítek Lísteček nám za odměnu ukázal spoustu krásných kamínků u potůčku. Na chatě nás čekalo sladké překvapení v podobě perníkových skřítků (že by poděkování od těch, co jsme jim pomohli?)
Po výborných špagetách a pohádce už všichni spokojeni chrupou v pelíškách.

Re: Kouzelný svět skřítků

Hlaváčkovi | 31.05.2018

Děkujeme za úžasné fotky, ze kterých je vidět, že nálada je báječná, počasí slunečné a dětičky spokojené. Posíláme mnoho pozdravů z Lysé a přejeme, ať ještě potkáte mnoho hodných skřítků a pěkně si užijete poslední 2 dny na horách.

Přání

Kazdovi | 30.05.2018

Dobrý večer,
mnohokrát děkujeme za krásné fotky, moc nás potěšily! Prosíme o vyřízení přání Kamilce k jejímu zítřejšímu svátku. Zároveň vám všem přejeme i nadále krásné počasí a spoustu nezapomenutelných zážitků!
Dobrou noc.

1 | 2 | 3 >>