Školka v přírodě 2014

Putování s dinosaury

Více fotografií viz:  Školka v příodě 2014

Vzkazy

Jeskyně Kořen vzkaz závěrečný

Flinstouni | 05.06.2014

Předpokládaný návrat zítra mezi 14:30 a 15:00.
Dnes se pokusíme pobalit všechny kosti co se válej v jeskyni do kufrů, za výsledek neručíme, tak buďte prosím shovívaví, vše co zbyde odvezeme do školky. Týden utekl jako voda a děti byly opravdu moc šikovné. Zvracení žádné, klíšťata neobjevena, úraz žádný, slzičky měla akorát párkrát Klaudinka, ale byla jediná, tak snad jen, že mohlo být trochu tepleji, ale holt doba ledová je doba ledová (jak říká pan Buml z Macha a Šebestové). Všichni se vždycky hrozně těšili na poštu z domova, tak i když se tady o tom moc nemluví, určitě se vás všech už nemůžou dočkat. Tak si pak určitě nechte vyprávět jak to chodí mezi dinosaury. Děkujeme za podporu. Velkou pusu posílá parta z jeskyně.

Re: Jeskyně Kořen vzkaz závěrečný

Zankovci | 05.06.2014

Přejeme všem klidnou dobrou noc, at se všem zdá o maminkosauřici a tatkosaurovi ,těšíme se na Váš návrat,štastnou a pohodovou zpáteční cestu a před čtyřlístkem Pa pa.Ondráškovi pusu.Mamča,tátík,Mára a Ráda.

Pozdrav

Alenka | 05.06.2014

Zdravíme všechny dětičky i vedoucí a přejeme krásnou dobrou noc a ať se všichni dobře vyspí na cestu domu. Díky za všechny fotečky. Alenko, posíláme Ti velikánskou pusu a Rexík Ti mává na pozdrav. Ahojky. Babička, děda a Rexík

Jeskyně Kořen vzkaz č. x

Flinstouni | 05.06.2014

Dnes jsme za téměř slunečného počasí přidali do sbírky Hrrachosaura a vodosaura. Všichni Flinstouni jsou plni zážitku a mají úplně ušoupané nožičky, ale jsou to velké šikulky jednou z nich určitě vyrostou dobří lovci mamutů. Nikdo nepláče, neprotivkuje, od rána do večera nás provází úsměv, všichni krásně papají, dlouho odpočívají a dokonce uklízí, klobouk dolů ale druhohory všichni zvládli na jedničku. Po ovocných knedlíkách utíkáme balit a honem spinkat, protože už se nemůžeme dočkat zítřejšího busosaura.

Pozdrav

Glybovské | 05.06.2014

Moc děkujeme za fotečky a krásny dopis. Posíláme hodně pusinek Ivonce.

pozdrav

Kostolňáci | 05.06.2014

Zdravíme všechny Flinstounovi a přejeme krásný zbytek pobytu.Moc děkujem za fotečky a krásný dopis od Adélky.Velké díky patří také Wilmě,Betty a Fredimu,že se o ta naše Flinstouňátka tak krásně starali a připravili pro ně prima zábavu.Tak šťastnou cestu domů a zítra nástup u autosaura.Velkou pusu Adélce těší se mamka,taťka a Mára.

Flinstouni

Zítovi | 05.06.2014

Zdravíme výletníky, dnes přejem krásné počasí a plno báječných zážitků na výletě do Harachova, Tomáškovi moooc pusinek a moc nám udělal radost dopísek,. Pusinku posílá mamka,taťka a Pepíno a jednu psí pusinku posílá Corinka.

Flinstounovi

Faltiňáci | 05.06.2014

Tak my také moc zdravíme a přejeme ještě krásný pobyt i když se už krátí. Maruška každý den počítá kdy se ta její setřička vrátí. Moc pus Maruška, mamka a taťulík

Flinstounovi

Zaňkovi | 05.06.2014

Děkujeme za krásné zprávy,přejeme ať Vam vychází hlavně počasí ke všem těm úžasným výpravám, včera nám dorazil pozdrav od Ondráška,vvšichni mu posíláme spoustu pozdravů a pusinek.Mamka, taťka a bráchové.

Vzkaz Flinstounům od Lysosaurusů

Hlaváčkovi | 04.06.2014

Je vidět, že si to všichni Flinstounovi báječně užívají! Dneska jsme byli potěšeni krásným psaníčkem od Elišky. Moc všechny zdravíme a Elišce posíláme hodně pusinek. Valinka už se na sestřičku moc těší a zatím si alespoň půjčila všechny její plyšouny:-)

Záznamy: 1 - 10 ze 30
1 | 2 | 3 >>