Školka v přírodě 2013

A na závěr zamáváme rodičům.

A na závěr zamáváme rodičům.

Vzkazy dětí rodičům ze školky v přírodě

Vzkazy

pozdrav č. 5

Hotel Bára | 09.05.2013

Dnes se na nás poprvé smálo sluníčko hned od rána a tak jsme vyrazili po horských stezkách lesních skřítků a objevili prima přírodní tělocvičnu. Krakonošovi jsme pomohli přerovnat v jeho zahrádce drahé kamení a on nám na oplátku daroval mapu, podle které vyrazíme po obídku hledat poklad. Paní učitelky (co vlastně vůbec nejsou paní učitelky, protože nejsme ve školce) nám slíbili odměnu v podobě zmrzlinového poháru za to, že jsme tak šikovné a statečné. Večer nás čeká už jen poslední úkol a to zabalit si všechny své věci do kufru a až se 1x vyspinkáme, tak už budeme všichni u svých tatínků a maminek.
Všechny děti zaslouží veeelikou pochvalu a Krakonošovi děkujeme, že to nakonec tak pěkně zaonačil s rozmarným horským počasím.

Re: pozdrav č. 5

Zdenka Hrušková | 09.05.2013

To se Krakonošovi bude po takových pomocnících určitě stýskat. Nám už se ale také stýská. Zítra se těšíme.

Re: pozdrav č. 5

Eva Průšová | 09.05.2013

Vy se tedy máte a ještě pohár! Užijte si krásné odpoledne, snad sluníčkové. A hodně zdaru při balení. Snad to nezůstane jen na paní učitelky co vlastně ani nejsou paní učitelky. Mooooc se těšíme.

Re: pozdrav č. 5

Drdovi | 09.05.2013

Zdravíme naše horské skřítky i paní učitelky a přejem klidnou poslední noc na horách a zítra šťastný návrat domů. Těšíme se.

Re: pozdrav č. 5

Martina Sekerová | 09.05.2013

Klidnou poslední noc a zítra štastnou cestu

Re: pozdrav č. 5

Světinští | 10.05.2013

Děkujeme Krakonošovi za ochranu, paní učitelkám, které jsou vlastně dobrými vílami za péči a přejeme všem skřítkům dobrou cestu domů, těšíme se na barvité vyprávění všech zážitků. :-)

pozdrav č. 4

Hotel Bára | 09.05.2013

Středeční odpoledne jsme strávili stopováním medvěda. Byl to hodný medvěd popleta, který tady v horách pomáhá Krakonošovi roznášet poštu, ale protože ho zrovna honily lesní včely podařilo se mu všechny pohledy od rodičů poztrácet v lese. Krásný slunečný den jsme završili řízkem přes půl talíře a krkonošskou pohádkou na dobrou noc. Děti jsou moc šikovné, spoustu úkolů zvládají samostatně, nadšeně objevují nové věci a statečně zdolávají horské túry. Občas se jim samozřejmě trochu zasteskne, ale každou slzičku hned zase vystřídá úsměv. Ani pani zdravotnice prozatím nemá moc práce, tak snad nám to takhle vydrží až do konce.

pozdrav č. 3

Hotel Bára | 08.05.2013

Během včerejšího odpoledne jsme obhlédli místní školku a školu (kam chodí do první třídy 4 děti) a z pošty jsme poslali pozdrav domů. Konečně nám oschlo hřiště před chatou, kde jsme si večer parádně zařádili. Po protažení v tělocvičně a výborném kuřátku k večeři opět všichni sladce spali celou noc.

Krakonoš nám včera ukázal spoustu horské květeny a dnes, když se mu konečně podařilo rozfoukat ranní mlhu tak nás vzal mezi lesní skřítky. Skřítkům jsme postavili domečky a ti nám možná prozradí, kde jsou v horách ukryté poklady

Re: pozdrav č. 3

Zoubkovi | 08.05.2013

Zdravíme malé výletníky a jejich pani učitelky do kraje pana Krakonoše. Přejem co nejlepší počasí a snad i hodně sluníčka. Závidíme Vám ty borůvkové knedlíky :-)

Re: pozdrav č. 3

Martina Sekerová | 08.05.2013

Dneska bylo krásně,tak jste si to určitě užili.Moc všechny pozdravujeme a těšíme se už na vás

1 | 2 >>