na oficiálních webových stránkách mateřské školy Čtyřlístek v Lysé nad Labem.

Informace dostupné na tomto portálu jsou určené všem partnerům Čtyřlístku, především pak rodičům. Rodičům dětí, které Čtyřlístek navštěvují, ale i těm rodičům, kteří o umístění svých dětí do mateřské školy uvažují.

Vyhodnocení ankety

28.08.2019 10:00
VYHODNOCENÍ ANKETY PRO RODIČE Děkujeme všem rodičům, kteří v naší anketě vyjádřili své názory. Vážíme si toho, že většina rodičů se pochvalně vyjádřila k úrovni stravování. Také k práci pedagogického personálu se rodiče vyjádřili vesměs pochvalně....

Osvědčení Pavučina

31.12.2015 12:00
Osvědčení Pavucina.pdf

Webová prezentace byla spuštěna

28.08.2012 17:10
Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace. Dnešním dnem byly spuštěny a publikovány nové webové stránky mateřské školy Čtyřlístek. S novým vedením, od nového školního roku, se budeme snažit na těchto stránkách uvádět aktuální informace.
<< 1 | 2 | 3