Provoz MŠ od 31.1.2022

31.01.2022 15:06

Vážení rodiče,

vzhledem k nelepšící se epidemiologické situaci a počtu karantén (od začátku ledna 2022 již 10x) Vás chci všechny požádat, abyste do mateřské školy přiváděli děti bez jakýchkoli známek onemocnění (zejména kašel a rýma).

Při platných opatřeních se karanténa po kontaktu s covid pozitivní osobou vztahuje na všechny (děti, očkovaný i neočkovaný personál školy). V této situaci je velmi obtížné zachovat běžný provoz a je nutné jednotlivé třídy spojovat už po obědě, případně provoz omezit pouze na dopoledne.

Prosím všechny, kteří mají možnost si vyzvednout dítě po obědě, aby tak uČinili. POMŮŽETE NÁM TÍMTO UDRŽET školu v BĚŽNÉM provozu pro ty, kteří tuto možnost nemají.

 

Od 31. 1. 2022 je v platnosti nové opatření, kterým se mění pravidla karantény. Pokud mělo vaše dítě v posledních 30 dnech pozitivní PCR test a vy tuto skutečnost doložíte (lékařským potvrzením o výsledku testu – certifikátem), nebude vaše dítě uvedeno v kontaktech s COVID pozitivní osobou. Výjimka platí po dobu 30 dnů od provedení testu. Pro zjednodušení celého systému prosím o předání certifikátu třídním učitelkám, případně zaslání certifikátu na mail reditelka@ms-ctyrlistek.cz. Po uplynutí doby 30 dní bude certifikát v souladu s GDPR skartován (případně vrácen).