ÚKOLOVÁ CESTA (NEJEN) PRO PŘEDŠKOLÁKY

12.04.2021 10:00

předškolácká cesta-1.pdf

park mezi budovami ZŠ BH     12. 4. – 30. 4. 2021

Milí rodiče, prarodiče, paní učitelky,

loni ani letos děti nezažijí zápis do školy tak, jak jsme ho znali… Připravili jsme pro ně tedy „úkolovou cestu“, kde se setkají s podobnými úlohami jako u běžného školního zápisu.

Cesta s úkoly bude umístěna v parku mezi budovami I. a II. stupně ZŠ B. Hrozného.

Cesta je určena především předškolákům v doprovodu dospělých (zvládnou ji s pomocí i menší děti), školáci mohou už sami vyplňovat „odpovědní list“. Odpovědní list máme ke stažení, můžete jej využít, nebo psát prostě na papír.

Pokud nám odpovědi na otázky a řešení hádanek zašlete na e-mail bartosova@ddm-nymburk.cz, čeká vás odměna. Uveďte prosím jméno dítěte a zda se jedná o předškoláka, prvňáka apod. Do předmětu prosím napište ÚKOLOVÁ CESTA.

 

xMilé děti,

připravili jsme pro vás cestu s hádankami, otázkami a úkoly.

Cesta má 10 zastávek. Jako první budete řešit hádanku (pomohou vám obrázky), pak budete odpovídat na otázku a nakonec uděláte úkol. Odpovědi na otázky a hádanky budete zapisovat. Když nám své odpovědi pošlete na e-mail, čeká vás odměna. Ať se vám daří!

 

DŮM  DĚTÍ  A  MLÁDEŽE,  NYMBURK, 2. května 968

příspěvková organizace    

www.ddm-nymburk.cz