Školka v přírodě 2018

Zprávičky

Pozdrav do Pece

Černí | 30.05.2018

Všechny skřítky i pani ucitelky moc zdravime a přejeme ještě hodně pěkných zážitků na školce v přírodě.

Pozdrav z Lysé

Šlapákovi | 30.05.2018

Zdravíme všechny turisty a moc děkujeme za fotky, je na nich vidět, že si to tam užíváte. Přejeme paním učitelkám, ať i dnes večer se chalupa brzy otřásá spokojeným chrápáním.Mějte se krásně.

Pozdrav skřítkům

Vaněčkovi | 30.05.2018

Děkujeme za zprávičky. Skřítci z Lysé (je jich všude dost) pozdravují horské kamarády a přejí vám všem krásný nový den plný dobrodružství!
My se k nim připojujeme.

Kouzelný svět skřítků

>>>>>>>> Vzkaz č.2 | 29.05.2018

Dnešním slunečním dnem nás provázel skřítek Horalka. Ukázal nám Obří židli, horu Sněžku, pohledy z domova a vanilkovou zmrzlinu. Navečer jsme objevili prima hřiště. A po francouzských bramborách se chatou již v 9 hodin večer ozývalo spokojené chrápání

Re: Kouzelný svět skřítků

Vondráčkovi | 29.05.2018

Děkujeme za zprávy a přejeme další dny plné zážitků.

Pozdrav z Polabí

Kazdovi | 29.05.2018

Krásný dobrý večer! Je to neuvěřitelné, ale zítra vás čeká již třetí den v objetí hor a čerstvého povětří! Ať vám i nadále Krakonoš přeje příznivé počasí a ať vás neopouští nadšení a dobrá nálada (hlavně cestou do kopce :o)) Pohodovou klidnou dobrou noc dětem a hlavně zlatým paním učitelkám!!!

Cermakovi | 29.05.2018

Zdravíme všechny malé i velké skřítky a doufáme,že si to pořádně užíváte a počasí vám přeje.posilame spoustu pozdravu a také kousek sluníčka od nás z Lysé.

Hlavackovi | 29.05.2018

Děkujeme za zprávu a užijte si další pěkný den. Pozdravujte všechny skřítky.

Kouzelný svět skřítků

>>>>>>>> Vzkaz č.1 | 28.05.2018

Dojeli jsme dobře.
K obědu nás čekala rajská omáčka s knedlíkem, moc jsme si pochutnali.
Odpolední vycházku jsme strávili plněním úkolů se skřítkem Kapičkou. A počasí bylo bez kapičky.

Re: Kouzelný svět skřítků

Zaňkovi | 28.05.2018

Děkujeme za zprávu, mějte se všichni moc krásně.

<< 1 | 2 | 3 >>